Archiwum dla 05/2021

Uwaga Dyplomanci! Uprzejmie przypominam, że przed przystąpieniem do egzaminu dyplomowego każdy tegoroczny Dyplomant ma obowiązek rozliczenia się z Biblioteką Szkolną oraz Wypożyczalnią Instrumentów. Karty obiegowe, służące do rozliczenia się z Radą Rodziców, Biblioteką, Wypożyczalnią Instrumentów są do pobrania w Sekretariacie oraz na Portierni. Dodatkowo prosimy o dostarczenie JEDNEGO zdjęcia o wymiarach 37×52 mm oraz kart obiegowych. Termin dostarczenia dokumentów mija w dniu dzisiejszym tj. 31.05.2021 r. (poniedziałek).    Data utworzenia informacji – 31.05.2021 r. godz. 10:53 

Więcej...

UWAGA UCZNIOWIE UCZĘSZCZAJĄCY NA ZAJĘCIA ORKIESTRY SZKOŁY I STOPNIA Próba orkiestry szkoły I stopnia we wtorek 1.06.2021 nie odbędzie się z racji odbywających się dyplomów instrumentalnych. Życzę udanego świętowania Dnia Dziecka.

Więcej...

UWAGA UCZNIOWIE!!!   W związku z organizacją lekcji przygotowawczych oraz egzaminów wstępnych do szkoły I stopnia (cykl 6-letni) w dniach 31.05, 1.06 oraz 2.06.2021 lekcje z rytmiki oraz kształcenia słuchu z Panią Profesor Anną Wach, Panią Profesor Katarzyną Wołodko, Panią Profesor Agnieszką Kaczyńską oraz Panią Profesor Krystyną Jankowską nie odbędą się.

Więcej...

W związku z powrotem uczniów oraz nauczycieli do szkoły od 31.05.2021 informujemy, że sekretariat oraz biblioteka szkolna będą funkcjonowały wg stałych godzin. Przypominamy, że sekretariat szkoły w okresie zajęć dydaktycznych stacjonarnych jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 18:00, w piątki od 8:00 do 16:00.

Więcej...

Kochani!!! Cieszę się bardzo, że od poniedziałku będziemy wszyscy w Szkole na zajęciach stacjonarnych. Mam nadzieję, że będziecie czuć się w Szkole dobrze i że z utęsknieniem czekaliście na ten dzień. W czasie Waszej nieobecności udało się nam odświeżyć korytarze, a także do Waszej dyspozycji oddany jest kącik wypoczynkowy pomiędzy drugim a trzecim piętrem. Korzystajcie z budynku Szkoły  z przyjemnością i poszanowaniem wszystkiego, co w nim się znajduje. Mam nadzieję, że uda nam się z Orkiestrą I stopnia przygotować koncert  [Więcej]

Więcej...