Archiwum dla 10/2021

Filharmonia Lubelska ma zaszczyt zaprosić Państwa na koncert symfoniczny 5 – go listopada 2021 na godz. 19.00. W programie usłyszymy „Moją ojczyznę” B. Smetany. Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej poprowadzi światowej sławy dyrygent Theodore Kuchar. Cena biletu dla dzieci szkół artystycznych to 15 zł.

Więcej...

Uwaga Uczniowie, Dzień 12.11.2021 jest, wg terminarza organizacji roku szkolnego, Dniem Dyrektorskim. W tym dniu nie odbywają się zajęcia dydaktyczne.

Więcej...

Uwaga Uczniowie, w związku z nakładanymi na uczniów w ostatnim czasie kwarantannami prosimy o zgłaszanie tego faktu Nauczycielom gry na instrumencie a także Teoretykom (w przypadku, gdy dziecko przebywać będzie na kwarantannie dłużej niż tydzień).  Wszystkie adresy mailowe Nauczycieli uczących teorii znajdują się pod linkiem: http://smszeligowski.edu.pl/?page_id=3181

Więcej...

Uwaga Uczniowie, na przeciwko portierni zamieszczane będą ogłoszenia dotyczące szkolnej Orkiestry. Prosimy o śledzenie informacji tam zamieszczanych.

Więcej...

Zapraszamy do lektury czwartego – jesiennego – numeru nieregularnika Społeczności Szkoły   Słowo ze Wstępniaka:   Gdy nowy numer trafia do Twoich rąk, jesień napełnia przestrzeń wokół złotem, odcieniami czerwieni, jest barwna, kolorowa, akompaniuje jej piękna i słoneczna pogoda. Wszystko to może czynić nas radosnymi. W nowym numerze naszego Nieregularnika przyglądamy się temu, co muzyka z nami czyni i co uczynić potrafi. A ma ogromną moc. Przykład? Potrafi pomóc przetrwać okrucieństwo wojny. O tym możemy przeczytać w artykule dotyczącym powstańczych  [Więcej]

Więcej...