Archiwum dla 12/2021

Uprzejmie informujemy, że dzień 07 stycznia 2022 r. (piątek) jest dniem dyrektorskim – wolnym od zajęć dydaktycznych.

Więcej...

Zapraszamy do lektury piątego – świątecznego – numeru nieregularnika Społeczności Szkoły Muzycznej I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie   Słowo ze Wstępniaka:   Jest taki czas, gdy Niebo jest jakby bliżej Ziemi, gdy gasną spory, gdy staramy się być wyrozumialsi dla innych. W naszej polskiej kulturze, za sprawą niełatwej historii, jest to także czas ważny, wyjątkowy, taki czas, który zawsze przynosi jakąś nadzieję: na jutro, na kolejne lata, na przyszłość. W Twoje ręce, Drogi Czytelniku, oddajemy kolejny  [Więcej]

Więcej...

Szanowni Państwo, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!

Więcej...

Drodzy Uczniowie oraz Rodzice! Informujemy, że przerwa świąteczna w zajęciach dydaktycznych w naszej szkole rozpoczyna się w dniu 23.12.2021r. i będzie trwała do 02.01.2022r.

Więcej...

Uwaga uczniowie klas Szkoły I stopnia (uczniowie Pani Prof. K. Kowalskiej-Purc, Pani Prof. A. Kaczyńskiej, Pani Prof. A. Weremczuk-Cymerman, Pani Prof. K. Jankowskiej, Pani Prof. K. Wołodko). Na stronie Internetowej w Zakładce SZKOŁA -> NAUKA ZDALNA – ZAJĘCIA TEORETYCZNE  [link]  będą zamieszczane odnośniki do ćwiczeń.  Prosimy o śledzenie strony internetowej Szkoły oraz regularne odwiedzanie zakładki z ćwiczeniami na naszej stronie.

Więcej...