Kwi

DRZWI OTWARTE

16 kwietnia 2016 r. w godzinach 10.00 – 13.30
Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie,
ul. Narutowicza 32a zapraszają wszystkich kandydatów zainteresowanych nauką w szkole muzycznej
na spotkanie, które odbędzie się w sobotę, dnia 16 kwietnia 2016 r. w godzinach 10.00 – 13.30.

Spotkanie o godz. 10.00 otworzy dyrektor szkoły, który udzieli zainteresowanym wszelkich informacji dotyczących przebiegu nauki oraz egzaminów wstępnych. Po spotkaniu informacyjnym odbędzie się prezentacja instrumentów połączona z krótkim koncertem w wykonaniu uczniów. Na chętnych do nauki w szkole muzycznej będą również czekać nauczyciele, którzy doradzą kandydatom wybór instrumentu, mogą też zbadać ich predyspozycje muzyczne.

W tym dniu będzie można również złożyć podanie do szkoły.

Wszystkich chętnych do nauki w naszej szkole zapraszamy na spotkanie w budynku szkoły przy
ul. Narutowicza 32a (wejście od ulicy Mościckiego).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (81) 746-22-34