BARDZO WAŻNE – WYPOŻYCZANIE INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH

W związku z wejściem podatku VAT do szkół, kategorycznie zobowiązuję wszystkich uczniów i ich rodziców o bezwzględne przestrzeganie terminów (od 1 września 2018 r. do 20 września 2018 r.) oraz wysokości wpłat (147, 60 zł.) za wypożyczony instrument.

Od dnia 1 września 2018 r. wszyscy uczniowie korzystający z wypożyczonych instrumentów szkolnych podpisują nowe umowy w wypożyczalni instrumentów, w dniach od 1 września do 20 września 2018 r. W przypadku uczniów niepełnoletnich nowe umowy podpisują rodzice lub prawni opiekunowie.

Także w terminie od 1 września do 20 września 2018 r. już po podpisaniu nowej umowy, wszyscy dokonują jednorazowej wpłaty w wysokości 147, 60 zł. – za 12 miesięcy (od września do sierpnia).

Tylko uczniowie kończący szkołę wnoszą opłatę w wysokości  123 zł. i w czerwcu po egzaminie zwracają instrument do wypożyczalni instrumentów.

DANE DO PRZELEWU ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY W ZAKŁADCE ‘WYPOŻYCZALNIA’.

Prosimy o staranne wypełnianie przelewów i wpisywanie właściwej kwoty!