Szanowni Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele Szkoły

Jest nam bardzo miło poinformować, że swoją premierę  miała najnowsza płyta ,,SAX4” – Kwartetu Saksofonowego pod kierunkiem artystycznym Pana Profesora Andrzeja Waszczuka.

Dzięki staraniom działającego przy Szkole Stowarzyszenia ,,Muzyka”, a także dzięki życzliwości i zaangażowaniu wielu osób, w Państwa ręce oddać możemy długo przygotowywaną niespodziankę dla wszystkich melomanów, koneserów dobrej muzyki, osób wrażliwych na dźwięki, ale przede wszystkim dla wszystkich Przyjaciół i Sympatyków Naszej Szkoły. Płyta wpisuje się w obchody Jubileuszu 50-lecia działalności Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie.

Krążek został wydany bardzo starannie, zawiera kilkanaście utworów i jest genialnym pomysłem na prezent od serca dla wszystkich miłośników dobrych dźwięków, a także stanowi  wspaniałą jubileuszową  pamiątkę.

Osoby zainteresowane płytą szczegółowe informacje (a także sam krążek) mogą uzyskać w Sekretariacie Szkoły. Co ważne, płyta została wytłoczona w ograniczonej ilości egzemplarzy, przez najbliższe dni dostępna będzie w Sekretariacie Szkoły, później zaś podczas koncertów i wydarzeń artystycznych Szkoły (płyta dostępna jest tylko do wyczerpania wytłoczonego nakładu).

Wierzymy, że tak jak nam, dostarczy także i Państwu wielu wspaniałych wrażeń i mnóstwa radości.