Od dnia 25.05.2020 r.do czasu egzaminu dyplomowego możecie ćwiczyć w szkole w ściśle określonych salach lekcyjnych, w których także od 25.05.2020 r. będziecie mieć lekcje ze swoimi nauczycielami instrumentu głównego i śpiewu [tekst komunikatu CEA znajduje się pod adresem]

Przypominam też Wszystkim Wam, że zarówno zajęcia dydaktyczne, jak też ćwiczenie w salach, muszą odbywać się zgodnie z procedurami sanitarnymi: w lekcjach i ćwiczeniach mogą uczestniczyć tylko osoby zdrowe, należy zachować 2 metry odległości nauczyciela od ucznia, pamiętać o dezynfekcji klawiatury, a także o częstym myciu rąk, wietrzeniu sali (wskazana jest praca przy otwartym oknie), nauczyciele i uczniowie na terenie szkoły powinni mieć zakryte usta i nos (poza uzasadnionymi przypadkami, gdy maseczka przeszkadza w grze na instrumencie oraz w śpiewie). We wskazanych salach będą udostępnione pojemniki z płynem dezynfekującym.

Dominika M – sala 213

Sandra S – sala 215