Uwaga Uczniowie,

u części z Was pojawia się problem z zalogowaniem się do platformy Office365, w tym do programu Microsoft Teams. Jest to prawdopodobnie problem spowodowany błędem przy podpięciu programu pod dziennik elektroniczny. Niektórym z Was udało się zalogować bez problemu. Ci z Was, którzy mają problem z zalogowaniem się, proszę o przesłanie na adres szkoły: poczta@smts.lublin.eu loginu oświatowego (instrukcja została podana na stronie; login oświatowy to trzy litery imienia, cztery nazwiska i dwie cyfry) a także imienia i nazwiska oraz adresu mailowego (tego, który został podany nauczycielowi w celu założenia platformy). Wszystkie zgłoszenia zostaną przesłane do administratora projektu.

Informacja jest skierowana tylko do tych Uczniów, którzy wykonali wszystkie kroki instrukcji i mimo tego nie mogą zalogować się do programu.