ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

 

  • Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w naszej szkole odbędzie się 04.09.2023 r. (poniedziałek), wg następującego planu:

Szkoła I stopnia: 

klasa 1 cyklu 6-letniego oraz klasa 1 cyklu 4-letniego: godz. 16:30 – Spotkanie z Dyrekcją Szkoły, Sala Koncertowa

 

 Szkoła II stopnia:

klasa I wydział instrumentalny i rytmiki, kl. I – instrumentalistyka jazzowa, klasa I wydział wokalny oraz kl. I wokalistyki jazzowej: godz. 17:00 – Spotkanie z Dyrektorem Szkoły, Sala Koncertowa

Przypominamy, że rozpoczęcie roku szkolnego w Sali Koncertowej dotyczy uczniów klas I.

INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KLAS – po rozpoczęciu roku szkolnego, kierujemy się do sal nauczycieli zajęć instrumentu głównego.
Sale, w których będą oczekiwać na uczniów nauczyciele instrumentu głównego wraz z przydziałami, będą wywieszone przy portierni na przeszkleniu. 

 

  • Od dnia 5.09.2023r. (wtorek) rozpoczynają się zajęcia teoretyczne.
  • Na stronie internetowej pojawiły się plany zajęć teoretycznych dla każdej klasyKLIK
  • Na stronie zamieszczona jest też lista z wyszczególnionymi instrumentami, które uczęszczają na orkiestrę i na chór. Ponadto niektóre specjalności mają w siatce przedmiotów big band i combo jazzowe – uczniów poinformują o tym nauczyciele przedmiotu głównego (instrument/śpiew)
  • Uczniowie zapisują się do wybranej przez siebie grupy na pierwszych zajęciach lekcyjnych danej grupy (przypominamy że zajęcia rozpoczynają się od 05.09.2023r. – wtorek).
  • Maksymalna liczba uczniów w grupie teoretycznej to max 16 osób (liczba ta jest zmienna w zależności od specjalności; o limitach na konkretnych zajęciach powiadomią nauczyciele podczas zapisów).
  • Bardzo prosimy o zachowanie spokoju przy zapisywaniu dzieci do grup teoretycznych.  Proszę nie tworzyć kolejek pod klasami, jak również nie sporządzać żadnych list społecznych.