W związku z przygotowywaniem szafek na instrumenty dla uczniów, prosimy osoby, które w ubiegłym roku użytkowały szafkę, o informację, czy w tym roku również będą z niej korzystać. Osoby, które otrzymały kluczyk od ubiegłorocznego absolwenta szkoły oraz osoby chcące korzystać z szafki w tym roku – również prosimy o taką informację.

Informację należy przekazać do sekretariatu bezwzględnie do 20.11.2022. Prosimy więc wszystkich posiadaczy szafek o informację zwrotną do tego czasu. Szafki, których właściciele nie zgłoszą się do 20.11.2022 zostaną uznane za nieużytkowane i zostaną komisyjnie otwarte, opróżnione i przekazane nowym uczniom, którzy zgłoszą chęć posiadania szafki.

Przypominamy, że szafki służą wyłącznie do przechowywania w nich instrumentu muzycznego, prosimy o nie zamykanie w nich obuwia, kurtek oraz innych rzeczy osobistych.

Prosimy o terminowe przekazanie informacji.