18.02.2023 (sobota) o godz. 17:00 w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie w Sali Koncertowej imienia Profesora Włodzimierza Sławosza Dębskiego  (ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 32a) odbędzie się nadzwyczajny koncert orkiestry akordeonowej Arti Sentemo z Radzynia Podlaskiego, którą nasza szkoła ma przyjemność gościć. Koncert poprowadzi założyciel i dyrygent orkiestry – pan dyrektor Zbigniew Czuryło. Koncert orkiestry akordeonowej jest niecodziennym wydarzeniem, orkiestra wykonuje repertuar klasyczny, rozrywkowy i filmowy, koncertuje w filharmoniach na terenie całego kraju, zbierając znakomite recenzje. Koncert w Lublinie będzie promocją kolejnej płyty nagranej przez orkiestrę Arti Sentemo. Ilość miejsc jest ograniczona  Bilety (w formie cegiełek na działalność orkiestry) do nabycia w sekretariacie szkoły lub na godzinę przed koncertem.