Sty

Poczytajki

Już od Nowego Roku w naszej Szkole ruszają POCZYTAJKI – cykl czytań współczesnych opowiadań dla dzieci. Zabierz swojego malucha i przyprowadź go do świata bajek!

18 stycznia na przytulnym poddaszu Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie przy ulicy Narutowicza 32A zaprezentujemy opowiadania Åsy Lind. Opowiadania z książek „Piaskowy wilk i ćwiczenia z myślenia“ oraz ,,Piaskowy wilk i prawdziwe wymysły“ przeczytają aktorzy lubelskich scen: Katarzyna Szczodrowska i Przemysław Gąsiorowicz.

W kolejnych miesiącach przeczytamy nowości autorów zagranicznych, które ukazały się na rynku wydawniczym w ostatnich dwóch latach. Przy organizacji POCZYTAJEK współpracujemy z kawiarnią i księgarnią „Fika“, której książki bedzie można kupić podczas naszego wydarzenia. Bedzie również można porozmawiać o literaturze dziecięcej ze specjalistką, znawczynią, Panią Joanną Stachyra-Galant.

poczytajki_plakat