DYREKCJA

Honorata Pukos – Dyrektor
Teresa Białas – Wicedyrektor

SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

Renaldo Wójtowicz (altówka,skrzypce) – kierownik sekcji
Marta Augustowska (skrzypce)
Magdalena Błażejczyk (gitara)
Katarzyna Bystrzycka (skrzypce)
Grzegorz Cholewiński (skrzypce)
Łukasz Cholewiński (skrzypce)
Bożena Czerkies (wiolonczela)
Barbara Filipiak-Łobodzińska (skrzypce)
Paweł Gorzel (Gitara)
Mariusz Gościło (wiolonczela)
Joanna Guzowska (skrzypce)
Kociuba Weronika (wiolonczela)
Jakub Kotynia (Gitara)
Anna Mazur (skrzypce)
Magdalena Mazur (wiolonczela)
Aleksandra Mazurek (skrzypce)
Jakub Niedoborek (gitara)
Magdalena Olszowa (skrzypce)
Magdalena Piętka (skrzypce)
Honorata Pukos (skrzypce)
Justyna Rudnicka-Płecha (gitara)
Iwona Siedlaczek (skrzypce)
Dorota Surmacz (skrzypce)
Piotr Ścirka (kontrabas)

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU

Andrzej Schab – kierownik sekcji

Grzegorz Barański (fagot)
Dariusz Białkowski (akordeon)
Marek Fedor (perkusja)
Maciej Hankus (flet)
Natalia Hankus (flet)
Grzegorz Hordyjewicz (trąbka)
Andrzej Kapłon (saksofon)
Aleksandra Kołodziejczyk-Barańska (obój)
Paweł Kopiejek (akordeon)
Anna Krukowska-Krawczyk (flet)
Zyta Krużel – (flet)
Adam Maruszak (perkusja)
Marek Młynarczyk (waltornia)
Mariusz Pysz (puzon)
Krzysztof Rogowski (klarnet)
Lech Szost (flet)
Zdzisław Szymajda (puzon)
Andrzej Waszczuk (saksofon)
Zbigniew Zatorski (trąbka)

SEKCJA FORTEPIANU SZKOŁY I STOPNIA
SEKCJA FORTEPIANU SZKOŁY II STOPNIA i ORGANÓW

Magdalena Żmudzka-Glińska – kierownik sekcji fortepianu Szkoły I st.
Marta Zwolak – kierownik sekcji fortepianu Szkoły II st.

Alesia Aleksandrowicz
Hanna Augustowska-Patroń
Tomasz Bielski
Iwona Borcuch
Joanna Cywińska – Rusinek
Ewelina Dąbek
Grażyna Gałęga
Lech Gliński
Karolina Hordyjewicz
Anna Kajdzik
Iwona Kalinowska
Jolanta Klima
Jadwiga Kowalska (organy)
Tomasz Krawczyk
Olga Lis-Garwolińska
Rafał Maciąg – zastępstwo za p. Katarzynę Puzio-Wiśniewską
Anna Okulska-Resiak
Urszula Rękas
Grażyna Samborska-Dziesińska
Kamila Sawic-Miszczuk
Elżbieta Rakowska
Grzegorz Siedlaczek
Jolanta Skorek-Münch
Halina Smorawińska
Ewa Stępka
Elżbieta Tuchalska
Manuela Wielicka
Jolanta Woźniak
Maria Wrońska
Małgorzata Zakrzewska
Marta Załęska

SEKCJA TEORII

Grażyna Gaworska – kierownik sekcji

Marta Borkowska
Jarosław Cisowski
Danuta Gościło
Krystyna Jankowska
Agnieszka Kaczyńska
Monika Kłopotowska
Kinga Kowalska-Purc
Barbara Młotkowska
Agnieszka Mycka
Piotr Orzeł
Małgorzata Rados
Marcin Simela
Anna Wach
Katarzyna Wołodko
Marzena Zomerska

SEKCJA WOKALNA

Ewa Lalka
Jakub Gąska
Grzegorz Pazik
Agnieszka Piekaroś-Padzińska
Dorota Szostak-Gąska
Hubert Świeca
Mariola Zagojska