***

Maria Kopińska kl. II wokalna prof. Agnieszki Piekaroś-Padzińskiej zdobyła wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika II etapu w VII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej organizowanym przez Fundację Szkolnictwa Muzycznego w Rzeszowie dn. 20-21 października 2017 r.

***

Pani Jolanta Skorek-Münch otrzymała wyróżnienie za walory artystyczne akompaniamentu w VII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej organizowanym przez Fundację Szkolnictwa Muzycznego w Rzeszowie dn. 20-21 października 2017 r.

***

Magdalena Rzechowska, kl. V skrzypiec prof. Anny Mazur, zdobyła tytuł laureata oraz nagrodę specjalną w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków i Altowiolistów, który odbył się w ramach Festiwalu FORTE 27-29 października 2017 r. w Zduńskiej Woli.

***

Alicja Kostrubiec, kl. 6 prof. Anny Mazur, zdobyła tytuł laureata oraz nagrodę specjalną w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków i Altowiolistów, który odbył się w ramach Festiwalu FORTE 27-29 października 2017 r. w Zduńskiej Woli.

***

Pani Anna Mazur, zdobyła dyplom za wyróżniające przygotowanie uczennic na Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków i Altowiolistów, który odbył się w ramach Festiwalu FORTE 27-29 października 2017 r. w Zduńskiej Woli.

***

Pani Karolina Hordyjewicz, zdobyła dyplom za wyróżniający akompaniament na Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków i Altowiolistów, który odbył się w ramach Festiwalu FORTE 27-29 października 2017 r. w Zduńskiej Woli.

***

Trio gitarowe w składzie: Mateusz Górecki, Franciszek Lewocki, Stefan Pyczek, zdobyło III miejsce w kategorii PSM I i II stopnia w XIX Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Kameralnych – JAWOR 2017 organizowanym przez Jaworskie Stowarzyszenie Rozwoju i Kultury 18-19 listopada 2017 r. – zespół przygotował p. Jakub Niedoborek

***

Pani Jolanta Skorek-Münch,  zdobyła wyróżnienie dla nauczyciela-akompaniatora na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Śpiewu Szkół Muzycznych II stopnia, Przesłuchania odbyły się w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Witolda Rowickiego w Żywcu 1 grudnia 2017 r.

***

Magdalena Rzechowska, kl. V skrzypiec prof. Anny Mazur, zdobyła wyróżnienie na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych II stopnia, Przesłuchania odbyły się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu 7 grudnia 2017 r.

***

Przemysław Pacek, kl. V skrzypiec prof. Barbary Filipiak-Łobodzińskiej, zdobył wyróżnienie na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych II stopnia, Przesłuchania odbyły się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu 7 grudnia 2017 r.

***

Pani Anna Mazur,  zdobyła wyróżnienie dla nauczyciela na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych II stopnia, Przesłuchania odbyły się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu 7 grudnia 2017 r.

***

Paulina Tyc, kl. VI saksofonu prof. Andrzeja Waszczuka, zdobyła wyróżnienie na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II stopnia, Przesłuchania odbyły się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Lipińskiego w Lublinie 7 grudnia 2017 r.

***

Pan Andrzej Waszczuk,  zdobył wyróżnienie dla nauczyciela na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II stopnia, Przesłuchania odbyły się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Lipińskiego w Lublinie 7 grudnia 2017 r.

***

Pan Grzegorz Siedlaczek,  zdobył wyróżnienie dla nauczyciela-akompaniatora na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II stopnia, Przesłuchania odbyły się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Lipińskiego w Lublinie 7 grudnia 2017 r.

***

Pani Karolina Hordyjewicz,  zdobyła wyróżnienie dla nauczyciela-akompaniatora na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II stopnia, Przesłuchania odbyły się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Lipińskiego w Lublinie 7 grudnia 2017 r.

***

Pan Tomasz Krawczyk,  zdobył wyróżnienie dla nauczyciela-akompaniatora na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II stopnia, Przesłuchania odbyły się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Lipińskiego w Lublinie 7 grudnia 2017 r.

***

Franciszek Lewocki, kl. V gitary prof. Jakuba Niedoborka, zdobył wyróżnienie na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych II stopnia, Przesłuchania odbyły się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu 15 grudnia 2017 r.

***

Pan Jakub Niedoborek,  zdobył wyróżnienie dla nauczyciela na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych II stopnia, Przesłuchania odbyły się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu 15 grudnia 2017 r.

***