Dyplom wyróżnienie w kategorii drugiej dla Ernesta Tymczyszyna ucznia klasy IV wokalnej, prof. Jakuba Gąski, przyznana na II Ogólnopolskim konkursie wokalnym im. Józefa Świdra. Pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Czechowic-Dziedzic w ramach VI Jesiennego Festiwalu Muzyki Wokalnej Amo Cantare w Czechowicach-Dziedzicach w dniach 28 września – 2 października 2021r.

***

Dyplom wyróżnienie dla Ernesta Tymczyszyna ucznia klasy IV wokalnej, prof. Jakuba Gąski, w I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym w 100 rocznicę śmierci Władysława Żeleńskiego w Krakowie w dniach 23-24 października 2021r.

***

Dyplom wyróżnienie dla Hanny Hałas uczennicy klasy 2 fortepianu, prof. Anny Okulskiej-Resiak, w XVI Konkursie Muzyki Fortepianowej „Od Bacha do współczesności” w dniu 20 stycznia 2022 roku.

***

I miejsce dla Michaliny Kajdzik uczennicy klasy II skrzypiec, prof. Ewy Pukos w X Ogólnopolskim Konkursie Sonat uczniów klas skrzypiec i altówki w dniu 21 marca 2022 roku w Szczecinie.

***

Dyplom Laureata dla Stanisława Niemczyckiego ucznia klasy III skrzypiec, prof. Barbary Filipiak-Łobodzińskiej w V Ogólnopolskim Konkursie organizowanym w ramach festiwalu w Barokowym Stylu.

***

Dyplom uczestnictwa dla duetu Łucja Król i Alicja Król uczennic klasy I fortepianu, prof. Ewy Stępki w VIII Ogólnopolski Konkursie Duetów Fortepianowych w dniach 24-26 marca 2022 r. w Zamościu.

***

II Nagroda Ernesta Tymczyszyna ucznia klasy IV wokalnej, prof. Jakuba Gąski, w X Ogólnopolski Konkursie Wokalnym im. Zdzisława Skwary w Mławie w kategorii: Uczniowie Średnich Szkół Muzycznych w dniu 23 kwietnia 2022 r. w Mławie.