Uwaga uczniowie klas 1-3 Szkoły I stopnia (uczniowie Pani Prof. K. Wołodko, Pani Prof. A. Kaczyńskiej, Pani Prof. A.Wach). Na stronie Internetowej w Zakładce SZKOŁA -> NAUKA ZDALNA – ZAJĘCIA TEORETYCZNE (RYTMIKA) [link] co tydzień będą zamieszczane odnośniki do ćwiczeń.
Poniżej znajduje się informacja od Nauczycieli Rytmiki klas 1-3 szkoły Szkoły I stopnia dotycząca pierwszego tygodnia zajęć.
Kolejne wiadomości i instrukcje będą już pojawiały się w specjalnej zakładce NAUKA ZDALNA – ZAJĘCIA TEORETYCZNE (RYTMIKA)
Prosimy o śledzenie strony internetowej Szkoły oraz regularne odwiedzanie zakładki z ćwiczeniami na naszej stronie.

Zadania na tydzień 23-28.03.20 r.

Drodzy uczniowie, ćwiczenia te są do samodzielnej pracy. Postarajcie się je wykonać.
W razie wątpliwości prosimy pisać do swojego nauczyciela teorii na adres podany na stronie szkoły.
Na początku każdego tygodnia będą pojawiały się nowe zadania na kolejny tydzień.
Powodzenia!

Klasa1

Otwórz stronę You tube Mały wielki muzyk lekcja muzyki. Obejrzyj filmik: lekcja 1- wartości rytmiczne i lekcja 2- takt i metrum.

Klasa2

Otwórz stronę You tube dur-moll.pl
Ćwiczenie nuta- dźwięk-klawisz

Otwórz stronę You tube dur-moll.pl Ćwiczenia: trójdźwięki i interwały.