6 lutego 2014 r. delegacja Szkoły Muzycznej I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie złożyła podziękowania na ręce pana dyrektora Marka Szymańskiego i Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie.

Również za pośrednictwem strony internetowej pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie za wielomiesięczną gościnność i życzliwość.

Zapraszamy do naszej GALERII ZDJĘĆ, w której dostępne są już zdjęcia z podziękowania w Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego oraz z pierwszych dni funkcjonownia naszej Szkoły w budynku przy ul. Narutowicza 32a po generalnym remoncie.

Wszystkie zdjęcia zostały zrobione przez panią Małgorzatę Rados.