UWAGA!!! ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

W Szkole Muzycznej I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie zajęcia lekcyjne w roku szkolnym 2020/2021 odbywać się będą w tradycyjnej formie kształcenia, z uwzględnieniem zasad sanitarnych wprowadzonych w związku z pandemią.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole odbędzie się 1.09.2020 r. tylko dla uczniów klas pierwszych, wg następującego planu:

Szkoła I stopnia:

klasa 1 cyklu 6-letni: godz. 16:30 – Spotkanie z Dyrekcją Szkoły, Sala Koncertowa

klasa 1 cyklu 4-letniego: godz. 17:15 – Spotkanie z Dyrekcją Szkoły, Sala Koncertowa

Szkoła II stopnia:

klasa 1 wydział instrumentalny i rytmiki oraz kl. 1 – instrumentalistyka jazzowa: godz. 18:00 – Spotkanie z Dyrektorem Szkoły, Sala Koncertowa

klasa 1 wydział wokalny oraz kl. 1 wokalistyki jazzowej:  godz. 18:30 – Spotkanie z Dyrekcją Szkoły, Sala Koncertowa

• Od dnia 2.09.2020r. rozpoczynają się zajęcia teoretyczne.
  • Na stronie internetowej wkrótce pojawi się plan zajęć teoretycznych dla każdej klasy.
  • Uczniowie zapisują się do wybranej przez siebie grupy na pierwszych zajęciach lekcyjnych danej grupy (np. jeśli ktoś wybrał grupę, w której zajęcia odbywają się w poniedziałek i środę lub środę i piątek zapisu dokonuje w środę, jeśli zajęcia odbywają się w poniedziałek i czwartek lub wtorek i czwartek, zapisują się do grupy w czwartek itd.).
  • Maksymalna ilość uczniów w grupie teoretycznej to 12 osób.
  • Z uwagi na pandemię zapisy na zajęcia gry na instrumencie głównym i fortepianie dodatkowym nie będą miały miejsca w szkole, tak jak dotychczas. Nauczyciele skontaktują się ze swoimi uczniami telefonicznie (dotyczy to tylko zapisów na zajęcia, lekcje z nauczycielami instrumentalistami, po ustaleniu planu, będą odbywały się w budynku szkoły).
  • Bardzo prosimy o zachowanie spokoju przy zapisywaniu dzieci do grup teoretycznych. Z uwagi na trwający stan epidemii COVID-19 ruch na terenie szkoły musi być ograniczony. Prosimy o zapisy tylko w godzinach zajęć lekcyjnych. W dniu 2.09 przed godziną 14:30 (godzina rozpoczęcia zajęć grupowych) rodzice i uczniowie nie będą wpuszczani na teren szkoły. Z uwagi na obowiązujące nas zasady przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa, proszę nie tworzyć kolejek pod klasami, jak również nie sporządzać żadnych list społecznych.