UWAGA RODZICE!!!

W związku z rozszerzeniem funkcjonowania dziennika elektronicznego w Szkole Muzycznej I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie nauczyciele przedmiotu głównego (instrumentu, śpiewu) przesłali Państwu formularz zawierający 5 pytań. Wypełnienie formularza pozwoli na scalenie dzienników uczniów z lubelskich szkół ogólnokształcących (w tzw. sieci miejskiej) z dziennikiem Szkoły Muzycznej. Prosimy o wysłanie formularza do 12.01.2021 r.

WAŻNE: W przypadku uczniów, którzy nie uczęszczają do lubelskich szkół ogólnokształcących lub ich szkoła ogólnokształcąca jest poza tzw. siecią miejską, prosimy o kontakt mailowy z sekretariatem. W mailu proszę wpisać imię i nazwisko rodzica, imię i nazwisko ucznia oraz adres mailowy rodzica, który będzie wpisany do bazy i który będzie przypięty do konta rodzicielskiego  w dzienniku. Na mail zostanie wysłana instrukcja z podaniem dalszych kroków postępowania. Wiadomość należy wysłać na: poczta@smts.lublin.eu lub narutowicza32a@gmail.com. Po wykonaniu tych kroków nie będzie trzeba już wypełniać ankiety.