ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W Szkole Muzycznej I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie zajęcia lekcyjne w roku szkolnym 2021/2022 odbywać się będą w tradycyjnej formie kształcenia, z uwzględnieniem zasad sanitarnych wprowadzonych w związku z pandemią.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w naszej szkole odbędzie się 01.09.2021 r. (środa), wg następującego planu:

Szkoła I stopnia:

klasa 1 cyklu 6-letniego: godz. 16:30 – Spotkanie z Dyrekcją Szkoły, Sala Koncertowa

klasa 1 cyklu 4-letniego: godz. 17:00 – Spotkanie z Dyrekcją Szkoły, Sala Koncertowa

Szkoła II stopnia:

klasa I wydział instrumentalny i rytmiki oraz kl. I – instrumentalistyka jazzowa: godz. 17:30 – Spotkanie z Dyrektorem Szkoły, Sala Koncertowa

klasa I wydział wokalny oraz kl. I wokalistyki jazzowej:  godz. 18:00 – Spotkanie z Dyrekcją Szkoły, Sala Koncertowa

INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KLAS – po rozpoczęciu roku szkolnego, kierujemy się do sal nauczycieli zajęć instrumentu głównego.
Sale w których będą oczekiwać na uczniów nauczyciele instrumentu głównego wraz z przydziałami będą wywieszone przy portierni na przeszkleniu.

• Od dnia 2.09.2021r. (czwartek) rozpoczynają się zajęcia teoretyczne.
  • Na stronie internetowej pojawiły się plany zajęć teoretycznych dla każdej klasy. KLIK
  • Uczniowie zapisują się do wybranej przez siebie grupy na pierwszych zajęciach lekcyjnych danej grupy (przypominamy że zajęcia rozpoczynają się od 02.09.2021r. – czwartek).
  • Maksymalna ilość uczniów w grupie teoretycznej to 12 osób.
  • Bardzo prosimy o zachowanie spokoju przy zapisywaniu dzieci do grup teoretycznych.  Proszę nie tworzyć kolejek pod klasami, jak również nie sporządzać żadnych list społecznych.