UWAGA RODZICE!!!

W naszej Szkole, tak jak w innych lubelskich szkołach, których organem prowadzącym jest Prezydent Miasta Lublin, funkcjonuje dziennik elektroniczny firmy Vulcan, do którego dostęp mogą mieć Rodzice naszych uczniów. Ze względu na specyfikę naszej szkoły (szkoła dodatkowa względem szkół ogólnokształcących) dostęp do profilu Szkoły Muzycznej jest synchronizowany z profilem rodzica w szkole ogólnokształcącej. Aby poprawnie połączyć obie szkoły i tym samym mieć dostęp rodzicielski do konta ucznia w naszej szkole, potrzebne jest dostarczenie do sekretariatu specjalnego kodu. Można to uczynić wypełniając ankietę: https://forms.office.com/r/QBdtKAzxK0 Wypełnienie formularza pozwoli na scalenie dzienników uczniów z lubelskich szkół ogólnokształcących (w tzw. sieci miejskiej) z dziennikiem Szkoły Muzycznej. Prosimy o wysłanie formularza do 10.11.2023 r.

 

WAŻNE: W przypadku uczniów, którzy nie uczęszczają do lubelskich szkół ogólnokształcących lub ich szkoła ogólnokształcąca jest poza tzw. siecią miejską, prosimy o kontakt mailowy z sekretariatem. W mailu proszę wpisać imię i nazwisko rodzica, imię i nazwisko ucznia oraz adres mailowy rodzica, który będzie wpisany do bazy i który będzie przypięty do konta rodzicielskiego  w dzienniku. Na mail zostanie wysłana instrukcja z podaniem dalszych kroków postępowania. Wiadomość należy wysłać na: poczta@smts.lublin.eu lub narutowicza32a@gmail.comPo wykonaniu tych kroków nie będzie trzeba już wypełniać ankiety. 

 

Uczniom przypominamy o możliwości założenia konta w dzienniku szkolnym oraz o możliwości założenia konta w Office365. Instrukcja znajduje się pod adresem: http://smszeligowski.edu.pl/?page_id=3845