Przedstawiciele Społecznego Komitetu na rzecz dokończenia remontu sali koncertowej zwracają się z prośbą do wszystkich pełnoletnich, zameldowanych w Lublinie uczniów, rodziców i sympatyków Szkoły, aby wpisywali się na liście poparcia uchwały obywatelskiej związanej z przeznaczeniem w budżecie Miasta Lublin na 2015 r. środków finansowych na dokończenie sali.

Osoby, które podpisały już inne listy proszone są o wpisywanie się ponownie, ponieważ podpisy muszą być dostarczone na specjalnym druku (uwzględniającym lubelski adres zameldowania).

Listy można kopiować, a wypełnione (również częściowo, np. 7, 11, 14 podpisów) prosimy o dostarczenie do Dyrekcji lub pracowników administracji Szkoły.

Pozostało niewiele czasu – listy muszą zostać przekazane do Społecznego Komitetu na rzecz dokończenia remontu sali koncertowej najpóźniej 12 grudnia 2014 r.

Druk listy można też pobrać na stronie internetowej Szkoły w zakładce DO POBRANIA.