Kwi

Drzwi Otwarte

Dla kandydatów zainteresowanych nauką gry na wszystkich instrumentach oraz nauką śpiewu solowego w naszej Szkole organizujemy DRZWI OTWARTE, które odbędą się w sobotę, 18 kwietnia 2015 roku w godz. 10.00-13.30 w budynku Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie przy ul. Narutowicza 32a (wejście od ul. Mościckiego).

W tym dniu wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać informacje dotyczące egzaminów wstępnych, przebiegu nauki w szkole a także będą mogli spotkać się z nauczycielami, którzy zaprezentują różne instrumenty i doradzą wybór jednego z nich. W ramach spotkania przewidziany jest także i krótki koncert w wykonaniu uczniów szkoły.

O godzinie 10.00 rozpocznie się spotkanie informacyjne z Dyrektorem Szkoły a po nim koncert i spotkania z nauczycielami.

Serdecznie zapraszamy!