W związku z trwającym w Polsce stanem epidemicznym przypominamy o zachowaniu szczególnych środków ostrożności, zapobiegających rozszerzaniu się COVID-19. Prosimy, aby kandydaci oraz ich rodzice posiadali maseczki. Zwracamy także uwagę na odkażanie dłoni specjalnym żelem (dozowniki znajdują się na przeciw drzwi wejściowych). Ponadto prosimy o zachowywanie odstępów. Harmonogram egzaminów jest tak ułożony, aby ograniczyć liczbę osób przebywających w jednym miejscu, prosimy o sprawne przemieszczanie się po budynku szkoły na egzamin oraz sprawne opuszczanie szkoły po zakończonym badaniu predyspozycji do gry na danym instrumencie.

Rodzice kandydatów w wieku 6-9 lat mogą odprowadzić swoje dzieci pod salę, w której odbywa się egzamin, po czym muszą udać się na parter do holu szkoły.

Na stronie znajdują się zaktualizowane harmonogramy egzaminów wstępnych, uzupełnione o zgłaszane przez Państwa prośby. Przed przyjściem na egzamin prosimy o ponowne zapoznanie się z opublikowanymi listami. Przypominamy, że harmonogramy znajdują się w zakładce AKTUALNOŚCI oraz w zakładce REKRUTACJA.